Studiuj Football

STUDIUJ FOOTBALL


Jedyna na świecie uczelnia futbolowo-biznesowa UCFB utworzona przez brytyjski FA. Rewelacyjne kampusy na stadionach:

  • Wembley
     
  • Manchester City
     
  • Real Madryt

 

Pasjonuje Cię sport, piłka nożna, imprezy sportowe, psychologia w sporcie, prawo sportowe, media sportowe i chciałbyś/abyś po studiach zarabiać pieniądze w branży sportu i/lub futbolu?

Zdasz maturę z j.angielskiego rozszerzonego na min. 60%, matematykę podstawową na min. 50% lub rozszerzoną  na 40%?

Możesz się dostać na uczelnię UCFB! To jedyna na świecie tego typu uczelnia, bo oferuje studia w specjalnym campusie NA STADIONIE WEMBLEY albo STADIONIE ETIHAD MANCHESTER CITY! Jeśli chcesz potem kontyunuować studia magisterskie (Master of Sport Management) możesz na campusie na stadionie
Real Madryt

 


Interesujesz się dziennikarstwem? Spróbuj swoich sił w sporcie. Wojtek dał radę - Ty też sobie poradzisz! Why not?

 


Kampus na Wembley oferuje elitarne eksluzywne studia prowadzone przez znanych, doświadczonych managerów i wykładowców.Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach (VIP box!) z widokiem na murawę Wembley! To wyjątkowa okazja na połączenie pasji do sportu z możliwością zarabiania konkretnych, dużych pieniędzy jakimi operuje ta branża.
 

UCFB oferuje nowoczesne, wyjątkowe kierunki licencjackie ze świetnymi perspektywami na ciekawą, międzynarodową karierę po studiach a także studia Master w partnerstwie z klubem Real Madryt.


Programme specification
Dlaczego studia na UCFB?


Football to prawdziwy biznes ze świetnymi perspektywami na karierę (nie tylko jako sportowiec czy sędzia)! Jeżeli sport (dowolna dziedzina!) to Twoja pasja to te studia są dla Ciebie!!!UCFB Social Media


do góry