Aktualności RSS
Przykładowy Personal Statement

Nie wiesz od czego zacząć swój list motywacyjny na studia w Anglii? No worries! Zobacz przykładowy Personal Statement. Może to Ciebie zainspiruje? Napisz samemu lepiej i nic nie kopiuj. Never ever! :) więcej »

Referencje do podania w UCAS - co to jest?

Referencja to opinia od nauczyciela wymagane przy składaniu podania na studia w UK, razem z Personal Statement są ważniejsze od ocen z matury. Twój nauczyciel przesyła referencje do nas a my załączamy to w systemie UCAS do Twojego podania. Easy! więcej »

Poznaj innych studentów z Polski w UK

Dołącz do naszej grupy na Facebooku. Poznasz studentów, którzy rok temu byli maturzystami, tak ja Ty a teraz bezstresowo studiują, pracują i podróżują po świecie. Pomogą Ci ogarnąć się na miejscu. Nuda, brak pracy czy fajnych międzynarodowych przyjaciół ci nie grozi! NO WORRIES:) więcej »

Pożyczka studencka na 2019 rok

Pożyczka studencka "Tuition Fee Loan" na czesne za studia w Anglii- co, gdzie, dla kogo? Niczego nie musisz się obawiać. Ogarnij jak to działa. więcej »

Studiuj w Stanach Zjednoczonych

Zastanawiasz się nad studiami w Stanach Zjednoczonych? Masz możliwość uzyskania wsparcia finansowego swojej rodziny? A może osiągasz w sporcie super wyniki i 100% stypendium czeka na Ciebie w USA? Koniecznie poczytaj! więcej »

Jak wybrać kierunek i uczelnię?

Zastanawiasz się jak wybrać kierunek i uczelnię? Masz wolny wybór jakiego Twoi rodzice nie mieli! Follow your passion and dreams! więcej »

Jak sfinansować studia w Wielkiej Brytanii?

Pożyczka rządową "Tuition Fee Loan" opłacisz czesne. Z pracy "part-time" możesz utrzymać się samemu. więcej »

List motywacyjny do podania UCAS - Personal Statement

Zobacz jak go napisać aby mieć największe szanse na przyjęcie. więcej »

Znaleziono: 8
WYBIERZ KIERUNEK
do góry